SAMSUNG 19″ 5:4 S19C450MR (LS19C45KMR/XK)
SKU: LS19C45KMR/XK 分类: Samsung, 显示器 标签: ID:113,SAMSUNG
电脑产品
商用笔记本
Microsoft
Surface Laptop
HP
HP 240 Series
Lenovo
商用台式机
HP
Lenovo
Others
工作站
Apple
Mac Pro
ThinkPad P1 G6
显示器
Samsung
Eizo
ViewSonic
服务器
HPE
DL360G10 1U
DL380G10 2U
DL560G10 2U
Parts
Parts
存储和备份
SAN Storage
HPE
NAS
Netgear
QNAP
Synology
服务器机架
APC
Austin Hughes
机柜专用电源插座
APC
Vertiv
防火墙
Cisco
Fortinet
Juniper
Sophos
WatchGuard
不间断电源
Accessories
Back-UPS
Back-UPS Pro
Smart-UPS
Smart-UPS On-Line
Symmetra
UPS Management
Extended Run Batteries
UPS Replacement Batteries
Vertiv
Liebert PSA Series
交换机
Cisco
Netgear
无线网络设备
D-Link
DrayTek
Zyxel
会议系统
Polycom
软件
AutoDesk
Kaspersky
Microsoft
Veeam
VMware
其他产品
ATEN
購物車
  • 描述
Screen Size : 19″(5:4) Screen Size
Active Display Size (H x V) : 376.32mm(H) x 301.06mm(V)
Brightness : 250cd/m2 Brightness
Contrast Ratio : Mega ¡Û DCR (Static 1000:1) Contrast Ratio
Resolution : 1280×1024 Resolution
Pixel Pitch : 0.294mm(H) x 0.294mm(V)
Response Time : 5ms(On/Off)
Viewing Angle (Horizontal/Vertical) : 170/160 Viewing Angle (Horizontal/Vertical)
Color Support : 16.7M Color Support
Wireless Display : No
D-Sub : 1 x D-Sub
DVI : 1 x DVI
Dual Link DVI : No
Display Port : No
HDMI : No
Audio In/Out : Audio In/out
Speaker : Speaker 1WX2
USB Hub : No
Touch Screen : No
Mobile Control : No
Mobile High-Definition Link (MHL) : No
Additional PC S/W : MagicTune,MultiScreen,MagicRotation
OS Compatibility : All OS
Windows Certification : Yes
Color : Matt Black
Stand Type : HAS : range(100mm)
Stand Function : “Tilt range : -3 to +25
Pivot : -1 to +95
Swivel range : -45 to +45”
Wall Mount : 100 x 100 Wall Mount Supported
Temperature : 10J~ 40J
Humidity : 10~80%
Power Supply : 100-240V (50/60hz) Power Supply
Power Consumption : 19W(Typ.)
Power Consumption (Stand-by) : Less than 0.1W (Analog Input Consition)
Energy Star Power Consumption : 15W