SAMSUNG 19″ 5:4 S19C450MR (LS19C45KMR/XK)
SKU: LS19C45KMR/XK Categories: Monitor, Samsung Tag: ID:113,SAMSUNG
IT Product
Business Laptop
Microsoft
Surface Laptop
HP
HP 240 Series
Lenovo
Business Desktop
HP
Lenovo
Others
Workstation
Apple
Mac Pro
ThinkPad P1 G6
Monitor
Samsung
Eizo
ViewSonic
Server
HPE
DL360G10 1U
DL380G10 2U
DL560G10 2U
Parts
Parts
Storage&Backup
SAN Storage
HPE
NAS
Netgear
QNAP
Synology
Server Rack
APC
Austin Hughes
PDU
APC
Vertiv
Firewall
Cisco
Fortinet
Juniper
Sophos
WatchGuard
UPS
Accessories
Back-UPS
Back-UPS Pro
Smart-UPS
Smart-UPS On-Line
Symmetra
UPS Management
Extended Run Batteries
UPS Replacement Batteries
Vertiv
Liebert PSA Series
Switch
Cisco
Netgear
WLAN
DrayTek
Zyxel
Conference System
Polycom
Software
AutoDesk
Kaspersky
Microsoft
Veeam
VMware
Other Product
ATEN
購物車
  • Description
Screen Size : 19″(5:4) Screen Size
Active Display Size (H x V) : 376.32mm(H) x 301.06mm(V)
Brightness : 250cd/m2 Brightness
Contrast Ratio : Mega ¡Û DCR (Static 1000:1) Contrast Ratio
Resolution : 1280×1024 Resolution
Pixel Pitch : 0.294mm(H) x 0.294mm(V)
Response Time : 5ms(On/Off)
Viewing Angle (Horizontal/Vertical) : 170/160 Viewing Angle (Horizontal/Vertical)
Color Support : 16.7M Color Support
Wireless Display : No
D-Sub : 1 x D-Sub
DVI : 1 x DVI
Dual Link DVI : No
Display Port : No
HDMI : No
Audio In/Out : Audio In/out
Speaker : Speaker 1WX2
USB Hub : No
Touch Screen : No
Mobile Control : No
Mobile High-Definition Link (MHL) : No
Additional PC S/W : MagicTune,MultiScreen,MagicRotation
OS Compatibility : All OS
Windows Certification : Yes
Color : Matt Black
Stand Type : HAS : range(100mm)
Stand Function : “Tilt range : -3 to +25
Pivot : -1 to +95
Swivel range : -45 to +45”
Wall Mount : 100 x 100 Wall Mount Supported
Temperature : 10J~ 40J
Humidity : 10~80%
Power Supply : 100-240V (50/60hz) Power Supply
Power Consumption : 19W(Typ.)
Power Consumption (Stand-by) : Less than 0.1W (Analog Input Consition)
Energy Star Power Consumption : 15W